Klienti a partneři

  • Tvorba www stránek od autora tohoto blogu. Nabízím vytvoření reprezentativních webových stránek za atraktivní cenu, dále také SEO, optimalizaci webu a správu PPC kampaní, aby vaše stránky byly na internetu vidět.

Zájmové weby

  • Vtipy, citáty, Murphyho zákony a další zábavu můžete nalézt na NTX.cz. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší vtipy z celého internetu, zajímavé citáty slavných osobností a poučné ale i zábavné Murphyho zákony.
  • Největší české fanstránky skupiny Rammstein. Aktuální informace o skupině, členové, diskografie, texty, tapety a vlastně úplně vše o Rammstein.
  • SEO Katalog je katalog odkazů. Nabízí rychlé vložení zpětného odkazu bez registrace. Přidat odkaz lze ve dvou krocích a netrvá to déle než minutu!

Weby známých

Amakord

Společnost Amakord nabízí rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. V Amakord pracují profesionální řemeslníci, kteří splní jakékoliv stavební práce a úpravy interiéru.

Odpady Štěpán

Ing. Pavel Štěpán je odpadový hospodář, a nabízí služby v oblasti nakládání s odpady. Zejména konzultace, poradenství a získávání potřebných povolení pro nakládání s odpady, zvláště s těmi nebezpečnými.

Amatérský taneční klub Praha

ATK Praha jsou taneční pro dospělé, kde se tancuje pro radost. Taneční tréninky vede profesionální trenér s mnohaletou praxí. Vyzkoušejte společenský tanec, jako povznášející zážitek.